Automaty z przekąskami dla każdego

Automaty z przekąskami dla każdego

Gorąca kawa dla wszystkich zabieganych, coś zdrowego dla dzieci, słodka przegryzka dla pracowników. Te wszystkie produkty zapewnią właśnie automaty z przekąskami, które nieustannie zaskakują nas swoim uniwersalnym zastosowaniem. Zastanawiasz się, co jeszcze może znaleźć się we wnętrzu maszyny? Oto nasze absolutne bestsellery, które umilają dzień wielu Klientom na całym Śląsku!

Napoje

Czy jest coś lepszego niż łyk orzeźwiającego napoju w ciepły dzień? No właśnie! Smakołyk dołoży wszelkich starań, abyś mógł cieszyć się szerokim wyborem świeżych soków czy gazowanych napojów w każdym momencie pracy. My dostarczamy nowoczesny automat z przekąskami, a ty decydujesz, co dokładnie ma znaleźć się w środku. Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym wewnątrz mechanizmu, Twoja woda czy gazowany napój zawsze będą w optymalnej temperaturze. To szczególnie dobra wiadomość dla osób, które uwielbiają świeżo wyciskane soki – w naszych automatach znajdzie się bowiem miejsce i dla nich, a to wszystko za sprawą codziennego serwisu oraz stopnia zaawansowania maszyn. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się już całą resztą – także w momencie ewentualnej awarii.

Automaty ze słodkimi i słonymi przekąskami

Wyobraź sobie, że możesz wybrać coś na ząb spośród bogatej oferty produktów. Następnie przykładasz kartę lub płacisz gotówką, a to wszystko szybko, bez kolejki i z gwarancją najwyższej świeżości. Właśnie takie rozwiązania proponuje Ci Smakołyk, który w swojej ofercie ma także wiele automatów ze słodkimi oraz słonymi przekąskami. Co więcej, jeśli chcesz postawić na zdrowszą stronę vendingu, to również jest osiągalne – wewnątrz automatu mogą się bowiem znaleźć zarówno standardowe przegryzki, jak i mieszanki bakalii czy fit batony.

Świeże kanapkwai

A może zamiast klasycznego automatu z przekąskami, warto postawić na coś wyjątkowego? Maszyny serwujące świeże kanapki to rozwiązanie, które zrewolucjonizuje życie w Twojej firmie – i nic dziwnego. Codziennie świeże, domowe kanapki to bowiem doskonała alternatywa dla zwykłych batonów czy niewielkich przegryzek, które trudno przecież nazwać wartościowym drugim śniadaniem.