Automaty sprzedające. Jakie są zalety lokalnej firmy?

Automaty sprzedające. Jakie są zalety lokalnej firmy?

Prowadzenie firmy na Śląsku to sama przyjemność… plus, oczywiście, kilka obowiązków. Aby jednak miejsce pracy dodatkowo zyskało w oczach Twoich klientów czy pracowników, warto postawić na pewne udogodnienia. Jednym z nich jest niewątpliwie automat sprzedający obsługiwany przez lokalnie działającą firmę. Jesteś ciekaw, dlaczego warto podjąć współpracę z regionalnym partnerem? Oto największe zalety!

1. Szybki serwis automatów sprzedających

Choć maszyny vendingowe dostarczane przez Smakołyk odznaczają się najwyższą jakością, to i im zdarzają się czasem różne usterki. Masz ochotę na pyszną kawę lub apetyczną kanapkę, a automat odmawia posłuszeństwa? Dzięki działaniu na lokalnym rynku, Smakołyk szybko dociera pod wskazany adres, a następnie skutecznie rozprawia się z awarią. Dzięki naszej rozbudowanej ofercie udostępniania automatów, gwarantujemy profesjonalny serwis w przypadku każdej usterki. Zero problemów, zewnętrznych firm obsługujących czy wielodniowego oczekiwania. W Smakołyku wystarczy jeden telefon – i nasz specjalista jest już w drodze!

2. Zawsze świeże produkty

Automaty sprzedające z pysznymi produktami, takimi jak mieszanki bakalii, owocowo – warzywne soki lub kanapki? To możliwe! Decydując się na lokalnie działającą firmę, wybieramy zawsze świeże produkty oraz codzienne uzupełniane asortymentu – co spełnia wszystkie potrzeby klientów. Nie musisz już więcej wybierać pomiędzy szybką wycieczką do sklepu, a batonikiem wątpliwej jakości ze starej maszyny gdzieś w ciemnym zaułku. Automaty sprzedające dostępne w Smakołyku nie wymagają bowiem dużo miejsca czy dodatkowego personelu, a zapewniają najwyższej jakości wyroby. Czy da się jeszcze prościej i… pyszniej?

3. Przyjemna współpraca

Twoja firma nie ponosi żadnych kosztów związanych z maszynami. Niemożliwe? A jednak! To my bezpłatnie uzupełniamy automaty sprzedające, a następnie kompleksowo zajmujemy się ich montażem, bieżącą konserwacją, uzupełnianiem w produkty i całościowym serwisem. Co więcej, Ty i Twoi pracownicy możecie zadecydować, co dokładnie znajdzie się wewnątrz maszyny vendingowej. Kawa, herbata, zdrowe przekąski? Wybór należy do Ciebie!

, ,