Automaty vendingowe. Poznaj fakty i mity!

Automaty vendingowe. Poznaj fakty i mity!

Choć z sukcesem towarzyszą nam już tyle lat, ciągle można spotkać pewne nie do końca sprawdzone informacje na ich temat. W rzeczywistości jednak automaty vendingowe zaskakują całą gamą możliwości i zastosowań, o jakich często nawet nam się nie śniło. Oto trzy najpopularniejsze mity – już teraz sprawdź, czy i ty spotkałeś się z którymś z nich!

MIT

Automaty vendingowe oferują tylko określone produkty

FAKT

To ty decydujesz, co będzie we wnętrzu maszyny. W automatach sprzedających znajdzie się więc i miejsce dla produktów spożywczych, i gorących napojów czy nawet… prasy bądź gadżetów. Dokładnie tak! Co więcej, w niektórych krajach, jak np. Japonii, przekąski to zaledwie wąski segment asortymentu, jaki dystrybuuje się w ten właśnie sposób. Parasolki, koszulki, książki lub automaty ze sprzętem elektronicznym – tam znajdziemy dosłownie wszystko. Za popularnością takiego rozwiązania w Kraju Kwitnącej Wiśni przemawia przede wszystkim oszczędność miejsca, które w niewielkiej powierzchniowo Japonii jest na wagę złota.

MIT

Automaty sprzedają jedynie produkty spożywcze

FAKT

Maszyna sprzedająca może być wykorzystana na tysiące różnych sposobów. Jedną z popularniejszych ostatnio form jest użycie automatu vendingowego w roli narzędzia marketingowego. I tak zamiast standardowych pomysłów, można postawić na oryginalny mechanizm, który będzie propagował nasze usługi czy wyroby w dowolnym miejscu w kraju lub nawet na świecie. W Polsce w ten sposób reklamowano już książki, soczewki kontaktowe, ubrania a nawet… miody!

MIT

Jest tylko jeden rodzaj automatu vendingowego

FAKT

Dzięki różnym rodzajom automatów, możesz go bez problemu dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Pośród bogatej oferty maszyn znajdują się bowiem zarówno te oparte na tradycyjnych układach, jak i modele wykorzystujące innowacyjne pomysły, jak np. mechanizm robiący lody. Tę dużą płynność docenią zwłaszcza właściciele firm czy budynków, którzy rozważają postawienie automatu na korytarzu budynku. Kawomat z pysznym cappuccino, a może nowoczesny mechanizm serwujący wyłącznie zdrowe przekąski – wybór zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Są komfortowe w użytkowaniu, zajmują niewiele miejsca i otwierają całą gamę możliwości. Automaty vendingowe z powodzeniem odnajdą się także we wnętrzu twojej firmy – przekonaj się o tym już teraz!

, ,