Automaty z przekąskami Smakołyk. Tu już jesteśmy!

Największa zaleta automatów z przekąskami? Znajdziesz je zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz – lub gdy złapie Cię ochota na coś pysznego. Sprawdź, w jakich miejscach czekają na Ciebie maszyny Smakołyka!

Biura

Chwila przerwy w pracy bez aromatycznej kawy? Niemożliwe! Oprócz automatów z przekąskami oferujemy także mechanizmy serwujące wyśmienitą kawę: białą, doppio, a także cappuccino czy latte. Zalety takiego rozwiązania można mnożyć. Po pierwsze, nie musimy wybierać się do sklepu czy bufetu i czekać w kolejce, bo w przypadku kawomatu pyszną kawę otrzymujemy już w ciągu paru sekund od zapłaty. Druga kwestia to gwarancja świeżości. O najwyższą jakość kawy dbają serwisanci naszej firmy, którzy systematycznie uzupełniają wszelkie braki oraz dostarczają najwyższej jakości ziarna.

Budynki i miejsca publiczne

Automaty z przekąskami to także świetna propozycja dla budynków publicznych. W takich miejscach najczęściej znajdziemy typowe maszyny z przegryzkami, jak batony czekoladowe, ciastka czy mieszanki orzechów i bakali, niezastąpione będą też automaty z napojami. Pamiętajmy, że budynki czy miejsca publiczne to przestrzeń, przez którą przewija się naprawdę spora ilość osób. Z tego powodu wybierajmy takie firmy vendingowe, które zapewnią nam nie tylko dostosowane do intensywnej eksploatacji automaty z przekąskami, ale i szybki serwis w razie ewentualnej awarii. Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja firmy. Im bardziej będzie ona nastawiona na lokalny rynek, tym większa szansa, że szybko pojawi się w przypadku awarii oraz zadba o regularne uzupełnianie braków.

Szkoły i przedszkola

O tym, jak ważne jest odpowiednie żywienie dzieci, wie każdy rodzic. Niestety, jeśli nasze pociechy są w szkole, to nie zawsze możemy kontrolować to, co aktualnie jedzą – i czy jest to pożywienie zdrowe, zbilansowane oraz odpowiadające wszystkim im potrzebom. Automaty ze zdrowymi przekąskami oraz świeżymi kanapkami rozwiązują jednak ten problem. Dzięki najwyższej jakości produktów, z jakich zrobione są kanapki, wiemy, że nie mamy się o co martwić – bo nasze dzieci z pewnością dostaną to, co najlepsze.