Automaty z przekąskami w biurze. Dlaczego warto?

Jesteś w pracy i jedyne, o czym marzysz to łyk pysznej kawy lub kawałek zdrowego, orzechowego batonika? Na zrealizowanie tego pragnienia wcale nie musisz czekać do zakończenia zmiany. Już teraz dowiedz się, jakie jeszcze zalety niosą ze sobą automaty z przekąskami i postaw na vending w Twojej firmie.

Automat z przekąskami może stanąć wszędzie

To największa przewaga automatów z przekąskami nad każdym innym rozwiązaniem. Dzięki dużej mobilności i odpowiedniej konstrukcji, maszyny vendingowe mogą z powodzeniem stanąć i w niewielkich, wąskich miejscach, i w dużych przestrzeniach. Dobrym przykładem jest kawomat, który występuje w większej oraz mniejszej wersji – idealnej do zamontowania w pracowniczej kuchni. Jeśli więc w naszej placówce nie ma możliwości otworzenia małego bistro, a do najbliższego sklepu jest daleko, automaty z przekąskami oraz napojami będą najlepszym możliwym rozwiązaniem.

Automat z przekąskami gwarancją jakości

Decydując się na automat z przekąskami ze sprawdzonej firmy, stawiamy jednocześnie na opcję wyboru – mamy bowiem wpływ na to, co znajdzie się wewnątrz maszyny. Zdrowe przekąski, orzechowe batony, pyszne, owocowe soki? Jeśli tylko takie jest życzenie pracowników – to nie ma żadnego problemu!
Coraz częściej w firmach czy instytucjach można spotkać także automaty ze świeżymi kanapkami oraz owocami. Wybierając takie rozwiązania, trzeba jednak wziąć pod uwagę lokalnego wykonawcę usług, który zapewni nam codzienny dostęp do najwyższej jakości regionalnych produktów.
Firma vendingowa z naszego regionu to również gwarancja szybkiej reakcji w razie nagłej awarii. W przypadku Smakołyka, działającego na terenie Śląska, wystarczy jeden telefon – a nasz serwisant pojawi się w Twojej firmie w najszybszym możliwym terminie.

Szukasz automatów z przekąskami, które będą czymś więcej niż tylko maszyną wypełnioną kalorycznymi przegryzkami? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami i już teraz sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.