Automaty z przekąskami. Top 3 produktów idealnych pomiędzy posiłkami!

Automaty z przekąskami. Top 3 produktów idealnych pomiędzy posiłkami!

Każdy z nas to zna – pojawia się znikąd, ale gdy już złapie, trudno się od niej opędzić. Ochota na coś do przegryzienia, bo o niej właśnie mowa, może zaskoczyć nas w każdym miejscu. Dobrze być na nią przygotowanym – i w tym właśnie pomagają nam automaty z przekąskami. Oto 3 pomysły na małe co nieco pomiędzy kolejnymi punktami dnia, które na pewno dodadzą nam energii.

1. Mieszanki bakalii

Kto powiedział, że w automacie z przekąskami mogą znajdować się tylko słodycze? Mieszanki bakalii cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród tych dbających o sylwetkę, jak i wszystkich ceniących wartościowe posiłki. Nic dziwnego – orzechy są bogate w liczne składniki odżywcze, a także witaminy z grupy B oraz witaminy E. No i te ich działanie! Już niewielka garść bakalii sprawia, że nasz mózg lepiej pracuje, skóra staje się bardziej promienna, a widmo wszelkich chorób po prostu… znika z horyzontu. Ponadto dzięki specjalnym warunkom panującym wewnątrz automatu sprzedającego mamy zawsze gwarancję, że mieszanka będzie świeża i chrupiąca.

2. Baton zbożowy

Połączenie pysznej, mlecznej czekolady ze zdrowymi ziarnami zbóż to idealny wybór na drugie śniadanie. Batoniki tego typu świetnie sprawdzą się także w duecie z owocami czy jogurtem naturalnym, a także podbiją smak ulubionej kawy. Co więcej, we wnętrzu dopasowanego do potrzeb pracowników automatu z przekąskami, można znaleźć szeroki wachlarz propozycji – od batoników owocowych, po pełnoziarniste ciastka, na proteinowych propozycjach kończąc. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

3. Owocowe smoothies

Naturalny zastrzyk pomiędzy kolejnymi posiłkami? Oczywiście owocowe koktajle oraz naturalne soki, dzięki którym natychmiastowo zapomnisz o ochocie na słodycze! Dzięki optymalnej temperaturze oraz rozbudowanym możliwościom, automat z przekąskami można bez problemu dostosować właśnie do takich pyszności. Zdrowo, z pomysłem i najsmaczniej na świecie, słowem – idealnie do pracy.

Automaty z przekąskami coraz częściej przypominają mini sklepy, w których możemy znaleźć dosłownie wszystko. Szukasz idealnego rozwiązania do swojej firmy? Maszyna sprzedająca od Smakołyku to innowacyjne rozwiązanie dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb – przekonaj się o tym już teraz!

, ,