Nasza Oferta

Szeroki asortyment schłodzonych produktów w jednej estetycznej maszynie

W naszych automatach z przekąskami oferujemy państwu bogactwo produktów, które nie pozwala na nudne i monotonne drugie śniadanie w pracy.
Znajdziesz tam, nie tylko pyszne, słodkie batoniki takich marek jak lion, kit kat czy pince polo ale również pożywne kanapki z bogatym wnętrzem.
Nasi klienci także szczególnie upodobali sobie słone przekąski, słonecznik oraz zdrowe mieszanki orzechów i suszonych owoców- które także znajdują się w szerokim asortymencie Smakołyk.

Smakołyk – Zimne napoje

Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć napojów zimnych. Wyobraź sobie radość i zadowolenie swojego personelu i klientów, kiedy w upalny dzień gaszą pragnienie schłodzonym napojem z automatu. W propozycji mamy kolorowe napoje gazowane i niegazowane, przepyszne o wielu smakach soki, wody mineralne gazowane i niegazowane a także wiele rodzajów napojów izotonicznych i energetyków. Wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

A to co najważniejsze – to ty sam drogi kliencie decydujesz jakiego typu produkty mają się znaleźć w automacie. Jesteśmy otwarci na twoje propozycje ale i też sami chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem i radą.