Te automaty vendingowe to hit! Poznaj trendy w vendingu

Kiedy słyszymy „automaty vendingowe”, najczęściej myślimy o kawomatach czy mechanizmach serwujących słodkie i słone przekąski. Maszyny sprzedające to jednak niezwykle szeroki sektor, który ciągle się rozwija – i ciągle zaskakuje nowymi rozwiązaniami. Dziś skupimy się na ciekawych i nieczęsto spotykanych automatach sprzedających. Startujemy!

Automat vendingowy z lodami

Ulubione lody na patyku dostępne od reki? Brzmi jak marzenie! Automat vendingowy serwujący lody to urządzenie, które wprowadza odrobinę luzu i wakacyjną atmosferę wszędzie, gdziekolwiek się pojawi. A pojawić się może w wielu miejscach – od przestrzeni publicznych, przez dworce czy galerie handlowe, aż po prywatne biurowce. No i ten duży wybór smakołyków! Dzięki swojej konstrukcji automat umożliwia sprzedaż różnego rodzajów lodów: tych w kubkach, na patyku, czy w formie rożków. Wady? Tylko jedna – duża sezonowość, przekładająca się na zainteresowanie produktem jedynie w okresie wiosennym i letnim.

Automat vendingowy… obiadowy? Czemu nie!

Restauracja lub bistro w pobliżu miejsca pracy to wielka wygoda. Niestety, nie każda firma usytuowana jest w centrum miasta, gdzie jadłodajnie czy bary są ogólnodostępne. W takim wypadku pozostaje nam automat… ale komu wystarczy paczka orzeszków czy batonik, podczas gdy inni zajadają się pysznym lunchem?
Tu z pomocą przychodzi nam automat z jedzeniem, a będąc bardziej precyzyjnym – z lunchami i obiadami, które można zjeść od razu po zakupie lub po podgrzaniu w mikrofali. W takich maszynach vendingowych mogą znaleźć się zróżnicowane dania, od zup, przez swojskie kotlety, aż po bardziej rozbudowane zestawy obiadowe czy sushi. Automaty vendingowe z gotowymi obiadami to rozwiązanie polecane szczególnie dla firm oraz instytucji publicznych.

Automaty sprzedające BHP

Wyobraź sobie, że wszystkie niezbędne produkty i narzędzia masz zawsze w jednym miejscu, które jest łatwe w kontroli zużycia oraz ogólnodostępne dla pracowników. Niemożliwe? Nie do końca! Właśnie takie możliwości oferuje automat vendingowy z produktami BHB. Maszyny tego typu sprawdzą się zwłaszcza w magazynach czy halach produkcyjnych.