Zdrowy vending! Co zamiast batonów i napojów gazowanych w maszynach sprzedających?

Przekąski w pracy wcale nie muszą oznaczać kalorycznych słodkości czy pustych „zapychaczy”. Poznaj nowoczesny vending, który zapewnia wysokiej jakości produkty – i to w najzdrowszej z możliwych odsłon. Pyszne soki, pełnoziarniste batony oraz mieszanki bakalii… prosto z maszyny sprzedającej. W Tychach taki wyjątkowy automat zamówisz bezpośrednio do swojej firmy.

Zdrowy sok na zawołanie

Dawniej automaty kojarzyły się głównie z gazowanymi napojami. Dziś nie jest to już regułą – i wewnątrz maszyny sprzedającej może znaleźć się dosłownie wszystko. Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się owocowe czy warzywne soki, które stanowią świetną alternatywę dla zwykłej wody. Automaty z taką zawartością to doskonały wybór szczególnie dla większych firm czy miejsc, gdzie przewija się dużo dzieci i młodzieży, np. szkół tańca. Dlaczego? Większa dostępność zdrowych produktów przekłada się na odpowiednie nawyki żywieniowe u najmłodszych, a co się z tym wiąże – także ich kondycję i zdrowie. Warto o to zadbać już teraz!

Lokalne produkty a vending

Automaty sprzedające to również doskonała forma promocji produktów, których nie spotkamy na co dzień w zwykłym sklepie. Lokalne smakołyki, także te zdrowe i nie zawierające konserwantów, z powodzeniem sprawdzą się bowiem w roli niewielkiej przekąski w pracy. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w automatach vendingowych oraz ich profesjonalnemu serwisowaniu, mamy także gwarancję, że nasze produkty będą zawsze świeże i gotowe do natychmiastowego spożycia. To przy tym niezwykłe połączenie przyjemnego z pożytecznym – swoim pracownikom zapewniamy wysokiej jakości wyroby, a przy okazji wspieramy lokalne inicjatywy.

Nie tylko batoniki

Utarło się, że jak automaty z przekąskami, to obowiązkowo tymi słodkimi czy słonymi. Tymczasem zamiast standardowych batoników, w maszynie umieścić można także zdrowe ciastka czy gotowe mieszanki bakalii. Oryginalnie, zawsze świeżo, a przede wszystkim – zdrowo. Prowadzisz firmę na Śląsku lub w Tychach? Automaty sprzedające ze zdrową żywnością świetnie odnajdą się w każdej lokalizacji – gdzie z miejsca zaspokoją głód niejednego pracownika.