4 powody, dla których warto postawić na automaty vendingowe

1.  Szeroki wybór produktów

Maszyny pełne słodkich napoi i niezdrowych przekąsek? To przeszłość! W Smakołyku to ty decydujesz, jakie produkty znajdą się wewnątrz automatu. W zastępstwie za gazowany napój – kubek pysznej, parującej herbaty, a zamiast słodkich wafelków, mieszanka bakalii czy suszonych owoców. Staramy się zawsze na bieżąco reagować na potrzeby naszych klientów, dopasowując asortyment do aktualnych potrzeb. Oczywiście, służymy także pomocą w przypadku nagłej ochoty na coś czekoladowego – zapewniamy najlepszej jakości słodycze polskich i zagranicznych producentów, dzięki czemu masz gwarancję, że Twoi pracownicy czy klienci mają stały dostęp do sprawdzonych – i pysznych – rarytasów.

2.  Zawsze świeże i pyszne

Nasza dewiza to jakość. Staranie selekcjonujemy produkty zamieszczane w automatach, zwracając uwagę na wszelkie normy oraz wytyczne związane z bezpieczeństwem i higieną. To właśnie dlatego nasze automaty z kanapkami cieszą się tak wielkim powodzeniem na terenie
Tychów i okolic – zapewniamy nie tylko przepyszne kombinacje smakowe, ale i gwarancję świeżości oraz wysokiej jakości produktów. Podczas gdy na inne serwisy trzeba czekać dniami, my reagujemy z szybkością błyskawicy – codziennie dostarczamy świeże kanapki oraz dbamy o usuwanie usterek czy utrzymywanie czystości. Dzięki temu, że działamy tylko na regionalnym rynku, jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów.

3.  Ekonomiczne…

Automaty z napojami zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż ewentualny sklepik wymagający wydzielonej przestrzeni oraz personelu. Ponadto dzięki mobilnej konstrukcji maszyny jesteśmy w stanie postawić ją zarówno w holu tuz przy wejściu do budynku, jak i na korytarzu konkretnego piętra. Dostęp do ulubionych, zimnych napojów w krótkiej przerwie od pracy? Brzmi jak bajka!

W Smakołyku dbamy o to, aby „niemożliwe” przekuć w „do zrobienia” – to dlatego dostarczamy automaty z napojami czy kawą na całym terenie Tychów i Górnego Śląska, powodując uśmiech na twarzach Twoich klientów i pracowników. A to wszystko dzięki niewielkiej, wszechstronnej maszynie z samymi pysznościami w środku!

4. … i uniwersalne!

Dobrze czują się zarówno w biurowcach, urzędach, firmach, jak i halach widowiskowych czy uczelniach i szkołach wyższych. Automaty vendingowe to idealny wybór do każdej przestrzeni – są wygodnym rozwiązaniem zarówno dla kawoszy, jak i miłośnik pysznych, świeżych kanapek. Firma Smakołyk od lat dba o to, aby Tychy i okolice Górnego Śląska mogły liczyć na dobrą kawę i porcję przekąsek w każdym miejscu w mieście. Wahasz się przed podjęciem decyzji? Doradzimy, wysłuchamy, a także zoptymalizujemy automat kawowy bądź kanapkowy bezpośrednio do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

 

Chcesz zamówić lub przetestować automaty vendingowe? Zapraszamy do siedziby firmy!
Smako-lyk – Najlepsze automaty vendingowe w Tychach, Al. Piłsudskiego 8