Automaty sprzedające. Poznaj nowe pomysły!

O tym, jak komfortowe w użytkowaniu są automaty sprzedające, wie każdy, kto choć raz skorzystał  z ich możliwości – i napił się aromatycznej kawy lub skusił się na pyszną przekąskę. Jak się jednak okazuje, maszyny vendingowe stwarzają jeszcze więcej możliwości. Dziś przyjrzymy się kilku pomysłom na automaty sprzedające,  które jeszcze bardziej ułatwią funkcjonowanie w Twojej firmie. Oto kilka z nich!

Ściana sprzedająca

Kawa, kanapka oraz słodka lub słona przekąska w jednym miejscu? To możliwe! Ściana złożona wyłącznie z automatów sprzedających to świetne rozwiązanie dla firm, które mają więcej miejsca i zamiast  bufetu, chcą postawić na coś dostępnego niezależnie od dnia czy godziny. Jak taka ściana wygląda w praktyce? Zamiast kilku automatów rozsianych w różnych miejscach budynku, postaw na kilka maszyn obok siebie, np. niedaleko wejścia.  Kawomat na początku, następnie maszyna z kanapkami, później kilka przekąsek, a na samym końcu – napoje i ponownie kawa? Taka kombinacja jest jak najbardziej możliwa – to, co bowiem znajdzie się w wyposażeniu ściany sprzedającej, zależy wyłącznie od Ciebie!

Świeże kanapki

Kiedyś automaty sprzedające kojarzyły się wyłącznie z przekąskami oraz zimnymi napojami. Dziś maszyny zapewniają nam aromatyczną kawę, zdrowe przekąski oraz pyszne, świeże kanapki z najwyższej jakości składników. Niemożliwe? Nie z automatami sprzedającymi Smakołyk, w których znaleźć się mogą właśnie takie rarytasy! Maszyny oferujące coś więcej niż tylko standardowe przekąski to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla szkół czy miejsc, gdzie przebywają dzieci. Jeśli więc wiemy, że przez nasz budynek przewija się duża liczba najmłodszych – to zadbajmy o to, żeby oprócz dostępu do napojów oraz słodkich czy słonych przekąsek, znalazła się także zdrowsza alternatywa.

Lokalne automaty sprzedające

Skoro już przy świeżości produktów jesteśmy, to warto sobie postawić jedno zasadnicze pytanie. Przede wszystkim – skąd mamy pewność, że znajdujące się wewnątrz automatu sprzedającego produkty spełniają wszelkie normy jakości? W odpowiedzi posłużymy się przykładem kanapek. Jeśli decydując się na maszynę serwującą zdrowe przekąski wybierzemy firmę, która codziennie zapewni dostawę produktów, a przy tym szybko zjawi się w przypadku nagłej awarii –  nie będziemy musieli martwić się o świeżość wyrobów. Wybierajmy więc lokalnych usługodawców -śląskich, jeśli działamy na Śląsku, małopolskich w przypadku Małopolski itp.