Automaty vendingowe, o których nigdy nie słyszałeś

Niemożliwe! 3 oryginalne automaty vendingowe, o których nigdy nie słyszałeś

Automaty z jedzeniem czy zimnymi napojami na stałe wpisały się do naszego krajobrazu. Łatwy dostęp do ciekawych produktów i możliwość wyboru dogodnej lokalizacji to czynniki, dzięki którym coraz więcej instytucji decyduje się na właśnie takie rozwiązanie. Okazuje się jednak, że sprawdzony patent można jeszcze uatrakcyjnić – poznaj automaty vendingowe, które przekroczyły granice kreatywności!

1.Książkomat

Nowość z księgarni dostępna od ręki podczas oczekiwania na pociąg? Czemu nie! Automaty z książkami jakiś czas temu zelektryzowały przechodniów, nakłaniając do dyskusji na temat stanu czytelnictwa. Celem akcji, w której wykorzystano nietypowe maszyny, było wzbudzenie chwili refleksji oraz zainteresowania lokalnymi twórcami. Oprócz szczytnych celów, Książkomat okazał się również doskonałym narzędziem do promocji konkretnych tytułów – nie tylko skusił wizją łatwej dostępności, ale i przyciągnął uwagę potencjalnych czytelników. Kreatywnie, oryginalnie, z pomysłem. Kto wie, czy takie rozwiązanie nie sprawdziłoby się w Tychach?

2. Zdrowy vending

Nic dziwnego, że trend na zdrowie podchwycono także w automatach vendingowych – w końcu o tym, jak ważna jest odpowiednia dieta, wie każdy, kto choć raz zszedł na tę bardziej zieloną i zdrowszą ścieżkę żywienia. Orzechowe przekąski, soki z pierwszego tłoczenia, a nawet sandwicze z wieloziarnistego pieczywa… Smakołyk dostarczy każdą z możliwych opcji, czyniąc automaty z kanapkami czy napojami naturalnym wyborem dla każdego pracownika. Obawiasz się, że ekologiczne produkty nie będą szły w parze ze świeżością? Nic podobnego! Smakołyk działa tylko na regionalnym rynku w Tychach i okolicach Górnego Śląska, dzięki czemu zawsze zapewnia codzienną dawkę
pożywnych kanapek czy przekąsek.

3. Lek na zawołanie

Wydawanie niektórych leków bez recepty czy soczewek kontaktowych przy pomocy automatu vendingowego to praktyka, na którą decyduje się coraz więcej firm. Ciekawa forma promocji? Nie tylko. Maszyna vendingowa gwarantuje brak opłat za pracownika, dogodne miejsce oraz odpowiednią ekspozycję towaru, z uwzględnieniem wymaganej, stałej temperatury. Całkiem wygodne, prawda?

Książki, leki, a w niektórych krajach wypełnione po brzegi kosmetyczki czy wymyślne potrawy – automaty vendingowe zaskakują swoją zawartością, przecierając kolejne, nieznane dotąd szlaki ich niestandardowego wykorzystania. I choć nie możemy jeszcze zaproponować maszyn serwujących gotowe obiady – choć liczymy, że kiedyś i taka możliwość stanie się jak najbardziej osiągalna – to już teraz zapraszamy

Państwa do świata pysznych, zawsze świeżych przekąsek i gorących napojów.
Smakołyk skupia się na lokalnym rynku, wyposażając instytucje i biura w Tychach w najwyższej jakości automaty kanapkowe czy kawowe. Dla nas smak zawsze jest na pierwszym miejscu!

 

Chcesz przetestować automaty vendingowe? Zapraszamy do siedziby firmy!
Smako-lyk – Najlepsze automaty vendingowe w Tychach, Al. Piłsudskiego 8

 

,