Zabudowy automatów vendingowych. Co gwarantują?

Odporne na zniszczenia, skrajne warunki pogodowe, a do tego wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Nowoczesne zabudowy automatów vendingowych sprawiają, że mechanizmy świetnie sprawdzą się także na zewnątrz budynków, szczególnie w miejscach z dużym natężeniem ruchu. Czym konkretnie wyróżniają się zabudowy i czy warto w nie inwestować? Podpowiadamy!

Zabudowa zabudowie nierówna

Zewnętrze automaty vendingowe, zwane także outdoorowymi, to wariacja na temat dobrze znanych nam automatów sprzedających. Od zwykłych mechanizmów odróżnia je wzmocniona konstrukcja, dzięki czemu nie straszne są im żadne warunki pogodowe. Specjalistyczne obudowy chronią jednak nie tylko przed wiatrem i deszczem. Dzięki odpowiednio opracowanej konstrukcji, automaty vendingowe są również cięższe do sforsowania przez wandali – przez co nie musimy obawiać się o potencjalne zniszczenia oraz starty. Wiele z zabudowanych automatów vendingowych pokrytych jest także powłoką „antygraffiti”.

Specjalna konstrukcja to sporo udogodnień dla klientów. Nowoczesne, zewnętrze zabudowy są często wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED, więc wszystko widać jak na dłoni. Nowa generacja automatów zewnętrznych wyróżnia się także doskonałą ekspozycją – dzięki czemu każdy szybko dostrzeże interesujący go produkt.

Niektóre z zabudowanych automatów wyposażone są również w niewielki daszek chroniący przed opadami śniegu czy deszczem.

Zabudowany automat vendingowy. Gdzie nabyć?

Specjalne zabudowy automatów vendingowych nie są jeszcze dostępne w asortymencie Smakołyka. Na bieżąco jednak sprawdzamy potrzeby naszych klientów i nie wykluczamy, że w przyszłości w ofercie pojawią się takie właśnie zabudowy.

Warto jednak zaznaczyć, że zabudowane automaty to rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim do otwartej przestrzeni publicznej, np. do stania na ulicy czy na dworcu. Jeśli chcemy nasz automat umiejscowić w szkole czy biurze, wówczas nie ma potrzeby stosować wzmocnionej konstrukcji chroniącej przed warunkami atmosferycznymi.